לוגו Repede סוכנות להוצאת ויזה לארה"ב ודרכון לאירופה


 רפדה

סוכנות להנפקת ויזות ודרכונים ברחבי העולם 


ויזה לארה"ב 

ויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארצות הברית הינה אשרת הגעה המונפקת על ידי שגרירות ארצות הברית או הקונסוליה שלה ומעניקה לנושא הוויזה את הזכות להגיע לתחומי ארצות הברית. כל המחזיקים בדרכון שאיננו שייך לאחת מהמדינות המורשות, למשל דרכון ישראלי, חייבים לקבל ויזה על מנת להכנס לארצות הברית.
דרכון אירופאי 

דרכון אירופאי ושלל אשרות שהייה!

מעל למיליון ישראלים מחזיקים דרכון אירופאי  ובנוסף שני מיליון ישראלים נוספים זכאים שעוד לא מימשו את זכאותם.
דרכון אירופאי מספק עמו כלל הטבות הכולל עבודה בתחומי אירופה בצורה חוקית, לימודים אקדמאיים מסובסדים, נדל"ן, הטבות מס ועוד המון!
נציגינו כאן להסביר עד הפרט האחרון.
שאלון להוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי

מילוי שאלון לקבלת אשרה

לצורך הגשת הבקשה לשגרירות ארצות הברית עליכם למלא שאלון קצר וידידותי הכולל אודותיכם על מנת לאמת את מידע המועמד בפני השגרירות, כמובן שנציגנו זמינים לעזרה ומילוי השאלון יחדיו בצורה טלפונית.
אז למה לכם הוצאת ויזה באופן עצמאי? תחסכו מכם בעלות מינימלית! 

קצת עלינו

השירות שלנו כולל טיפול בכל מסמכי התהליך תוך כדי ליווי צמוד מהנציג האישי שיצוות אליכם.
עם ניסיון עשיר של שנים בתחום, קשרים ארוכי טווח עם הקונסוליות וצוות אישי עומד לרשותכם מסביב לשעון,
אנו מתחייבים לממש את זכותכם באופן המהיר והיעיל ביותר עבורכם  - את הבירוקרטיה תשאירו לנו!


הוצאת ויזה לארצות הברית ללא ראיון


למה להשתמש בשירות שלנו?

הוצאת ויזה לארה"ב
אתם לא מחויבים למלא טפסים (כמו שנדרש בהוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי) משום שניתן לעבור ראיון טלפוני על ידינו ועל בסיסו אנו נמלא עבורכם את כל הטפסים לבקשת ויזה לארצות הברית של השגרירות האמריקאית. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר שלנו הוא זמן הטיפול.
בנוסף,בקשה להוצאת ויזה לארצות הברית, שנשלחת בצורה לא תקינה עשויה לייצר מצב שבו פנייתכם תידחה על הסף, השירות שלנו נועד לסייע לישראלים בהשלמה פשוטה ויעילה של כל דרישות תהליך הוצאת הויזה, אישורה וקבלת הויזה לארה"ב.

ניתן למלא את השאלון להוצאת ויזה לארה"ב בעברית באתר שלנו, ונציג יצור קשר עד 3 שעות!


אנו מאמינים שהזמן שלכם יקר, וטיפול בזמן הקצר ביותר ימנע מכם התעסקות מיותרת ובזבוז אנרגיה ולכן תוך 24 שעות מהרגע בו שלחתם את צילום הדרכון וביצעתם איתנו את השיחה למילוי השאלון - כל המסמכים שאתם צריכים, יחכו לכם בתיבת המייל/וואטסאפ וכל שישאר לכם זה לגשת לראיון בשגרירות. 
אנו זמינים לשירותכם בכל יום מהשעה 9 בבוקר עד השעה 7 בערב. (במקרים דחופים אף עד 12 בלילה). 

אנו מתמחים בסוגי ויזה לארה"ב שונים, תוכלו לקבל אצלנו ייעוץ הדרכה ולהתחיל בטיפול בויזות עבור: סטודנטים, חילופי מבקרים, תיירות, עסקים, צרכים רפואיים, תעסוקה, חידוש ויזה לארצות הברית ועוד.

תוכלו לבחור את הדרך הנוחה עבורכם לתשלום, תוכלו לעשות זאת באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי מכל סוג שהוא ובתשלום דרך Pepper Pay/Bit/Paybox!

בניית אתרים 2all