לוגו Repede סוכנות להוצאת ויזה לארה"ב ודרכון לאירופה


 רפדה

סוכנות להנפקת ויזות ודרכונים ברחבי העולם 


חידוש ויזה לארה"ב ללא ראיון!


משנת 2018, לבעלי הויזה לארה"ב יש דרך קלה הרבה יותר לחדש ולהאריך את תוקף אשרת השהייה בארה"ב!

לא כל אדם המבקש לחדש את הויזה שלו לארה"ב זכאי לקבל את הפטור מהגעה לשגרירות, על המחדש לעמוד בתנאים מסויימים!

כל מי שהוציא ויזה לארה"ב יודע שאחד השלבים הקריטיים בתהליך הוא הראיון בשגרירות ארה"ב. כל הכרוך בראיון עשוי לגרום ללחץ רב משום שצריך לקבוע אותו בשעות מסוימות, להגיע אליו לפני הזמן, להביא את כל המסמכים הנחוצים, להוכיח כי קיימת זיקה לישראל, להתלבש בצורה הולמת ולהתנהג בנימוס, להמתין בתור בסבלנות, להישיר מבט במהלך השיחה, לענות רק על השאלות שנשאלות בקצרה ובבהירות ולתת את הדעת על תנועות הגוף – כך שניתן להבין שפגישה בשגרירות ארה"ב לצורך קבלת ויזה – אינה דבר נעים במיוחד!

לשמחת רבים שגרירות ארה"ב שינתה לאחרונה את נהליה הנוקשים בכל הקשור לחידוש ויזה לארה"ב. והחל מעתה, חלק ניכר ממחדשי הויזה לארה"ב פטור מהגעה פיזית לשגרירות ויכולים לשלוח את המסמכים דרך שירות שליחויות מיוחד וללא עלות נוספת!

יחד עם השמחה הגדולה והחיסכון באנרגיות ובזמן, חשוב לדעת שלא כל מי שמעוניין בחידוש ויזה לארה"ב יכול להימנע מהגעה לשגרירות וכדי לקבל את הפטור מההגעה הפיזית יש לעמוד בקריטריונים המפורטים בהמשך העמוד.

ניתן להשאיר פרטים בטופס מטה:


קריטריונים לפטור מהגעה לשגרירות ארה"ב

  1. הויזה הקודמת הונפקה לאחר גיל 14.
  2. הויזה הקודמת הונפקה לאחר תאריך ה-1.1.2008.
  3. הויזה הקודמת עדיין בתוקף כיום או פג תוקפה לפני פחות משנה.
  4. אם הויזה הקודמת עדין בתוקף, אבל לא ברשותך, תהיה מחויב בהגעה לשגרירות.
  5. הויזה הקודמת לא מכילה אחת מהמילים: "WAIVER", "BLANKET" או "CLEARANCE".
  6. סוג הויזה הקודמת זהה לסוג הויזה אשר הנך מבקש כיום (לדוגמא: יש ברשותך ויזת לימודים אינך יכול לחדשה כויזת תייר).

רק עמידה בכל הקריטריונים הבאים מזכה אותך בביצוע הליך חידוש ויזה ללא הגעה לראיון בשגרירות ארה"ב!

תהליך חידוש הויזה לארצות הברית
במידה ועמדת בכלל הקריטריונים הכתובים לעיל, תוכל לבצע שליחת מסמכים לשגרירות כחלק מהליך חידוש הויזה לארה"ב. התחלת התהליך זהה להליך הוצאת ויזה לארה"ב ודרכנו תוכל להנפיק מסמכים ייעודיים עבור שליחת המסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל.

אחרי שהכנת את מסמכי החובה יש לצרף לבקשת חידוש הויזה את הדרכון שלך, יש לשים לב כי לדרכון הנוכחי יש תוקף של חצי שנה לפחות. יש לצרף את הדרכון בו נמצאת הויזה לארה"ב אותה אנחנו רוצים לחדש, שתי תמונות פספורט שלך בסגנון אמריקאי ומסמכים ייעודיים המוכיחים כי שילמת אגרה לשגרירות על סך 160$ וכי הינך זכאי להשתמש בשירות שליחים לדרכונים.

למסמכים שציינו קודם לכן יש לצרף מסמכים תומכים המעידים כי מרכז חייך מתנהל במדינת ישראל. את כלל המסמכים יש למסור בנקודות שירותי השליחים העובדים בשיתוף פעולה מול שגרירות ארה"ב בישראל. שליחת המסמכים הינה ללא עלות כחלק מתשלום האגרה לשגרירות.

יש להוכיח כי מרכז חייך הינו במדינת ישראל ואין לך כוונה להגר לארה"ב. לאחר ששגרירות ארה"ב תקבל את בקשתך לחידוש הויזה, תבחן השגרירות כי הינך זכאי לחידוש הויזה, אם תמצא זכאי בעיני השגרירות לחדש את הויזה, תונפק ויזה חדשה על הדרכון שאותו שלחת לשגרירות וכלל המסמכים יוחזרו אליך באמצעות שירות שליחים לדרכונים. אם תחליט השגרירות לבחון את בקשתך בשנית, תתבקשו על ידי השגרירות להגיע לריאיון פרונטלי בשגרירות ארה"ב בישראל בהתאם לשגרירות אליה שייכת את בקשתך, ירושלים או תל אביב. 

חשוב לציין כי השגרירות תמיד משאירה לעצמה את הזכות לזמן אותך לריאיון בשגרירות, לכן מומלץ להגיש את הבקשה עם סוכנות בעלת ניסיון!

הקלה משמעותית בנוגע לחידוש הויזה לארה"ב!הפטור מהגעה לשגרירות בתהליך חידוש ויזה לארה"ב מסייע לישראלים רבים שעד לחקיקת החוק החדש חיכו זמן רב עד שהצליחו לקבוע תור לשגרירות – דבר שלעיתים עיכב את יכולתם לטוס לארה"ב וכמובן לווה בלחץ ודאגה מפני הראיון הנוסף, שכבר עברו בעבר אך כידוע – דורש לא מעט אנרגיות וסבלנות.

ההתייחסות המירבית בחידוש ויזה לארצות הברית ללא ריאיון היא זהה להתייחסות בהוצאת ויזה בפעם הראשונה, גם במעמד חידוש ויזה עליכם להציג זיקה למדינת ישראל. חשוב לזכור כי גם במידה והינכם מחדשים את הויזה ומבצעים שליחת מסמכים לשגרירות ללא הגעה פיזית לשגרירות עצמה. השגרירות תמיד משאירה לעצמה את הזכות לזמן אתכם לריאיון פרונטלי. עליכם יהיה להמתין עד לקבלת הדרכון בחזרה אליכם, לאחר מכן לתאם עבורכם את הפגישה החדשה בשגרירות ולהגיע לריאיון. כאמור, במעמד הריאיון תעודכנו על ידי הקונסול המראיין אם בקשתכם לויזה אושרה.

אם אתם מעוניינים לחדש את הויזה שברשותכם, חשוב שתדאגו לבצע את התהליך בהתאם להוראות ותבדקו האם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים. כעת כל מה שניתן לאחל לכם זה שיהיה בהצלחה!


בניית אתרים 2all