לוגו Repede סוכנות להוצאת ויזה לארה"ב ודרכון לאירופה


 רפדה

סוכנות להנפקת ויזות ודרכונים ברחבי העולם 


מה הסיכויים לזכות בהגרלת הגרין קארד לארה"ב?

הגרלת הגרין קארד האמריקאית כבר הפכה למסורת רבת שנים. מדי שנה, לא-פחות מ-50,000 ברי מזל מעשרות מדינות ברחבי העולם, זוכים להזדמנות לשנות את חייהם. בין האלפים הללו, נמצאים בממוצע כ- 300 ישראלים בכל שנה, שעולים בגורל, אומרים יפה שלום לאימא ורצים לכבוש את העולם. אז אם גם אתם בעד לגוון את החיים ולמצות הזדמנויות, בואו לשמוע על הסיכויים שלכם להטות את המזל לכיוון שלכם.

הגרלת גרין קארד לארה"ב green card
סיכויי הזכייה בגרין קארד – יותר מציאותי ממה שחשבתם!


על פי ניתוח נתונים מהשנים האחרונות, הסיכוי לזכות בגרין קארד עבור ישראלים הינו כ-1 ל-130. ישנם שנים בהן אחד לכל מאה משתתפים ישראלים בהגרלה, זוכה לצהול בסיומה. אז אם סיפרו לכם ש"הסיכוי לזכות בגרין קארד שווה-ערך לסיכוי לזכות בלוטו", אז לא דייקו, בלשון המעטה. בשנה שעברה, לדוגמה, זכו 284 ישראלים מאושרים.

כיצד תגדילו את סיכויי הזכייה שלכם בגרין קארד לארצות הברית?


אז נכון, הגרלת הגרין קארד לארה"ב בוססת על מזל בלבד. כך שלשחד תיירים אמריקאים או לעשות לייק בפייסבוק לדף השגרירות של ארה"ב לא יעזור לכם. אך בהחלט ניתן לתרום לסיכויים שלכם להיות חלק ממשפחת הזוכים המאושרים. איך תעשו זאת? הגשה ומילוי טפסים מקצועי, דרך סוכנות מקצועית בתחום!

סוכנותינו, המלווה בניסיון ארוך שנים בהרשמה לתוכנית הגרין קארד לארצות הברית, תוכל לגרום לכם לחיים קלים הרבה יותר לפני הגרלת הגרין קארד, ואם זכיתם – אז גם אחריה. אנחנו סוכנות אשר עוסקת בתחום הגרלות הגרין קארד לארה"ב בהצלחה כבר שנים רבות. באמצעות החברה תוכלו להיות בין הראשונים שממלאים את טופס ההרשמה, ולא תפספסו את מועד ההרשמה; תהיו סמוכים ובטוחים שהטופס מולא כהלכה; שאתם עומדים בכללי התמונה הנדרשים ושהכול מתנהל כמו שצריך. חשוב לדעת: אי מילוי מדוקדק של הכללים הנדרשים יגרום לפסילת המועמדות שלכם, כשלעיתים תגלו על כך רק בגמר ההגרלה. עוד נדגיש כי בכל שנה זוכים 125,000 איש מהמדינות המשתתפות, אך רק 55 אלף הראשונים שמילאו ושלחו את הטפסים כמו שצריך, יזכו לממש את זכייתם. או כמו שאחינו האמריקאים אומרים – YOU SNOOZE, YOU LOOSE.

אצלנו בסוכנות רפדה נדאג לכך שתהיו בין הראשונים המגישים את הטפסים, כך שאם תזכו, תוכלו לממש את הזכייה הלכה למעשה (וגם תזכו להנחת רישום מוקדם). דעו כי מועד פתיחת ההרשמה להגרלות וההגרלות עצמן משתנה משנה לשנה (מה גם שישנם אתרי אינטרנט המעניקים מידע שגוי), כך שהסיכוי לפספס לא מבוטל. 

ובכן, החברה תלווה אתכם במקרה של זכייה עד להגעה שלכם לארה"ב ותחילת ההתאקלמות שלכם!
בנוסף, נזכה אותכם באופן יחסי על רכישת שירותי ההרשמה, ונכוון אתכם למקום המתאים ביותר למגורים עבורכם בארה"ב!בניית אתרים 2all